Antalya Alanya Alanya Kuzey Satılık Müstakil Ev / Villa 550.000 400 m2

Kendi havuzu olan büyük bir villa

Candemir Özdemir
2Base Estate Agency
(542) 334-7716
49
İlan sahibine email gönder Fw Hata bildir
Antalya Alanya Alanya Kuzey
4 oda - 400 m2 - Satılık Müstakil Ev / Villa

550.000

2.150.500 597,361 476,829 13,459 kg altın
Oda sayısı: 4
Barbekü Klima Sauna Yüzme Havuzu

Çok güzel dağ manzaralı. Çok güzel bir plaj ve deniz manzarası. Oturma odasında klima. Hem duş hem Jacuzzi. Amerkan mutfak ve içerisinde ocak, fırın, buzdolabı ve bulaşık makinesi . Ortak kullanım alanlarıda çocuk oyun alanı, tenıs kortu ve araba parkı bulunmaktadır. Elektrik kesintilerinde kullanabilinecek jeneratör. Sakin ve sessiz bir çevrede. Bir tepenin başındaa şahane bir konumda. Spot ışıklı ve Jakuzzili loj bir banyo.

Alanya Kuzey

Alanya’nın kuzeyi şehrin merkezine olduğu kadar güzel Toros Dağları’na da kolay ulaşım sağlar. Çünkü Alanya’nın kuzey bölümü şehir ve kırsal alan arasında bir bölge gibidir.

Alanya’nın kuzeyinin güney bölümü hala şehir merkezine komşuyken kuzey bölümü şehirden biraz daha uzakta görkemli Toros Dağları’nın arasında köy yaşamına daha yakındır.

Dağlardan şehrin ve çevresi olağanüstü bir manzaraya sahiptir. Ayrıca dağlarda uzun yürüyüşlere çıkmak için mükemmel fırsatlar vardır.

Bu bölge gözlerden uzak, güzel manzaralı ve aynı zamanda şehre ve plaja kısa mesafede bir ev isteyenler için çok uygundur.

Kuzey bölümlerdeki toplu taşımacılık henüz yeterince gelişmediği için bir motorsiklet ya da araba kiralamanız tavsiye edilir.

Gayrimenkulün konumu
Civardaki diğer gayrimenkuller